קריביים

הפלגות לקריביים

יעדים אקזוטיים מבחינת חופש, נופש ותיירות תמיד היו נחשקים ומבוקשים ביותר, על פני כל הטיילים והתיירים כאחד. בטח כאשר על יעדים אלו נמנים מקומות כמו האיים הקאריביים, איי הבהאמה, הוואי, אוסטרליה, איי קיימן, האיים המלדיביים ועוד. יחד עם זאת, ישנו יעד אקזוטי אחד, כזה אשר לא רק נחשב לאקזוטי באופן מובהק ומושלם, אלא גם לפופולארי, הנחשק והמבוקש ביותר – וליעד זה קוראים האיים הקריביים.

כל מה שצריך לדעת על האיים הקריביים

ובכן, האיים הקריביים הינם קבוצת איים גדולה ואיזור אקזוטי נרחב ועצום אשר שוכן ממש באיזור הדרום – מזרחי של מפרץ מקסיקו וצפון אמריקה, ובאותה עת גם נמצא בשכנות עם דרום אמריקה ואמריקה המרכזית. כבר מיקום מיוחד זה מרמז על האקזוטיות הגדולה ביותר של איים אלו. בנוסף, באיזור זה נמצאים לא פחות מ – 7000 איים, איונים, שוניות, שרטונים, אטולים ועוד – עובדה אשר הופכת את האיזור לחלומי ואקזוטי במלוא מובן המילה. מבחינת גיאוגרפיה ואקלים, האיים הקאריביים הינם איים שטוחים, כאשר האיזורים ההרריים והגבוהים היחידים שלהם הינם רכסים סלעיים. מבחינת אקלים, האיים הקריביים מאופיינים באקלים טרופי, כלומר, כמות מועטה של משקעים, זרמי ים קרים, רוחות חמות ולחות, שמש זורחת במשך כל ימי השנה אבל גם סופות. בקיצור, לא בכדי במסגרת כל רשימה של יעדים אקזוטיים, האיים הקריביים נמצאים במקום הראשון. באופן מובן ביותר, לאיים אלו נהוג להגיע אך ורק באמצעות חבילות הפלגות לקריביים ייעודיות אשר נמכרות על ידי כל משרד נסיעות.

הפלגות לקריביים – הדרך הטובה ביותר ליהנות מהם

היות וכמעט לא קיימים שדות תעופה באיזור הקריביים, הדרך היחידה, הטובה והמומלצת להגיע לאיזור איים קסום זה, הינה באמצעות הפלגות – ולא סתם הפלגות, אלא כאלה אשר מתרחשות במסגרת של אוניות פאר עצומות, חזקות, גדולות, יוקרתיות, כאלה אשר מספקות לאורחי האונייה לא רק את כל צרכיהם, אלא גם טיול לאיים הקריביים ברמה הגבוהה ביותר שיש. מבחינת צרכים, אוניות אלו הם בתי מלון לכל דבר. בהתאם, הן מספקות חדרים איכותיים ומרווחים, חדר אוכל ברמה הגבוהה ביותר, שלל שירותים ואטרקציות ועוד. יחד עם זאת, גולת הכותרת שלהן הן הטיול בקריביים ועצם העובדה שהן עוצרות וחונות כמעט בכל אי ואי. לא בכדי אומרים, כי הפלגות לקריביים הינן הדרך הטובה ביותר ליהנות מהם.

קיימים סוגים רבים של הפלגות לקריביים – איך בוחרים?

הקטגוריה של הפלגות בכלל, ושל הפלגות לקריביים בפרט, נחשבות לכמה מקטגוריות התיירות הנפוצות והמבוקשות ביותר. בהתאם, הן מכילות בתוכן אינספור סוגים של הפלגות לאינספור יעדים אקזוטיים ברחבי העולם. לכן, מומלץ קודם כל להתייעץ עם משרד נסיעות אשר מתמחה בהפלגות אלו וביחד איתו למצוא את ההפלגה האיכותית והטובה ביותר. מבחינת האיים הקריביים, מומלץ לרכוש הפלגה אשר נמשכת בין 15 – 21 יום, וזאת שכן רק הפלגה כזו הינה מקיפה וממצה. לרוב, הפלגה זו עוצרת ביעדים קריביים אקזוטיים מתבקשים כמו הקריביים הדרומיים (וביניהם ברבדוס, סנט לוסיה, דומיניקה, גרנדה ועוד, יעדים 'עמוסים' בחופים נסתרים, הרי געש, מפלים, נהרות והרים מרשימים ויפהפיים ועוד), הקריביים המערביים (קבוצת איים אשר נהנית מפופולאריות ותיירות גבוהה כבר במשך שנים, בדיוק כתוצאה מהנתונים האמורים לעיל), עצירה ועגינה בנקודות מפתח תיירותיות בארצות הברית כמו מיאמי, אורלנדו, פלורידה, מקסיקו סיטי ועוד. בנוסף, אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של כל הפלגה לקריביים, ועל כך יעיד כל משרד נסיעות, הינו העובדה שהיא מאפשרת לחוות את גן העדן עלי אדמות של הקריביים מ'מבט ראשון', מקרוב וללא כל הגבלה. אז אם גם אתם מעוניינים לחוות יעדים אקזוטיים, ובעיקר את הקריביים, אתם כבר יודעים מה לעשות.